پیش خرید یا ثبت سفارش چیست

سفارش کالا

پیش خرید یا ثبت سفارش چیست

پیش خرید یا ثبت سفارش چیست

پیش خرید یا ثبت سفارش چیست؟ و چه مزیت و معایب هایی دارد؟!

پیش خرید یا ثبت سفارش کالا در ژانومه گلستان به این معنی است محصول شما پس از ثبت سفارش از کمپانی یا نمایندگی فروش در خارج از کشور بعد از دریافت  مبلغ کامل محصول با قیمت روز ارز دلار خریداری میشود .

ژانومه ثبت سفارش مدل 450 و مدل 550 ژانومه

زمان تحویل کالا :

بارگیری شده و طی مدت زمان معینی که شرکت اعلام میکند تحویل داده خواهد. زمان تحویل به اعتبار و تجربه شرکت بستگی دارد. حداکثر مدت زمان تحویل 15 روزه کاری است . اما در بسیار از مواقع کمتر از ده روز نیز تخویل گردیده است.

 

فاکتور رسمی سفارش کالا به همراه پیامک پیگیری سفارشات در ژانومه گلستان:

ژانومه گلستان وارد کننده ماشین الات خانگی و صنعنی گلدوزی و دوخت و دوز در ایران است که توانسته کمتر از 6 ماه بالا 100 مورد کارافرینی ایجاد کند . شرکت اطلس طلایی ماهان تجارت  تاسیس کننده ژانومه گلستان بوده است  و یک شرکت با افراد متبحر در زمینه واردات و ترخیص کالا و با بروز ترین سیستم های خدمات رسانی است .

 

و مهم تر از همه اینا خدمات و پشتیبانی بسیار قوی در ایران ،درحال خدمت رسانی با بالاترین استاندارد ها در ایران است  و این دستگاه های گلدوزی بدون خدمت بسیار سخت بود .

 

ایا افزایش قیمت ارز و دلار بعد ثبت سفارش تاثیر دارد ؟ قطعا خیر

ژانومه گلستان وقتی کالای شما را ثبت سفارش با قیمت روز کند البته بعد از دریافت کامل مبلع محصول شما با قیمت همان روز بسته خواهد و هیچ تاثیری با افزایش قیمت ارز یا و بلعکس نخواهد داشت !

 

خدمات و گارانتی و پشتیبانی شامل ثبت سفارش کنندگان است ؟

 

بعله صدردصد. محصول شما بعد از ثبت سفارش کالا که از شرکت ما انجام دادید بعد از رسیدن کالا در ححضور شما از پلمپ باز شده و توسط افراد خبره ما در حضور شما تست خواهند شد و بعد از تست هولوگرام امنیتی به همراه بارکد معتبر به دستگاه ثبت سفارش شده شما زده میشه و تحویل شما عزیزان خواهد شد.

مدت زمان گارانتی رایگان چرخ های گلدوزی توسط ژانومه گلستان :

مدت زمان گارانتی شرکت ما یکسال به همراه کارت طلایی گارانتی  که دارای تمام خدمات ما خواهد مانند: پشتیبانی اموزش مداوم ، امورش کلاس های حضوری حرفه ای و غیر حضوری  ، اموزش سرویس کاری اصولی ماشین الات گلدوزی و سرویس کاری های رایگان

 


شما میتوانید با مراجعه به پیج اینستاگرامی ژانومه گلستان به تمام سوالات در ذهن خود برسید.


از شرکت های معتر و با سابقه ثبت سفارش کنید !!

در بازار ازاد قطعا شنیده اید اشخاصی که نه فروشگاه معتبر دارند نه مکان مناسب درحال ثبت سفارش کالا های ماشین های گلدوزی هستند و هیچ ضمانت و گارانتی و خدمات پشتیبانی معتبر ندارند!! و وقتی از ان ها درخواست فاکتور رسمی میشود امتناع میکنند!!  و هیچ گونه فاکتور رسمی نمی توانند ارایه بدهند.

نکته بسیار مهم برای خرید و ثبت سفارش چرخ گلدوزی :

اما نکته بسیار مهم و ارزشمند در خرید از محل های نامعتبر وجود دارد ایا محصول شما صحیح و سالم در زمان مقرر تحویل داده خواهد شد ؟ در صورت مشکل ایا شما سندی برای پیگیری محصول سفارشتان که مبالغ بسیار زیادی پرداخت کردید دارید؟ قطعا خیر!!

 

نکات بسیار مهم  ثبت سفارش چرخ های گلدوزی  :

اگر شما به دنبال قیمت مناسب هستید امکان اینکه در دام این افراد سودجو پر خطر که در بالا اشاره کردم بیفتید بسیار زیاد است! و اینجاست که شما برای مبلغ ناچیز کل سرمایه و پولتان را در خطر انداختید!! و هیچ سند مدرک معتبری نخواهید داشت

مهم ترین نکته در ثبت سفارش کالا :

اعتبار و تجربه شرکت هایی هستن که در کار ورادات و ترخیص کاری بوده و سابقه واردات ایتم شما را دارند و به شما فاکتور رسمی ارایه بدهند که بتوانید درصورت هرگونه  مشکل ،تاخیر،تادیه ،توقیف و … پیگیری کنید.

 

مزیت های ثبت سفارش کالا یا ثبت سفارش :

در ثبت سفارش کالا شما وقتی مبلغ کامل برای یک شرکت واردکننده به قیمت روز ارز پرداخت  میکنید  قیمت بسته شده کاهش یا افزایش قیمت تا زمان رسیدن کالای شما  هیچ تاثیری بر قیمت تمام شده نخواهد داشت  و نسبت به تحویل فوری قیمت ان پایین تر خواهد بود . موجودی های کالا که در انبار خوابیده است  ودارای هزینه های اضافی هستند ،  و با ثبت سفارش کالا در مبلغ پرداختی و تمام شده خود سرفه جویی خواهید کرد.

 

نظر خود را بنویسید